Casio GM-S2100GB-1AER Herreur G-Shock
-25%
< > < >
Modtag en e-mail når dette produkt kan leveres igen - Klik her
Dette produkt er midlertidigt udsolgt
Du kan modtage en e-mail når det kan leveres igen
Klik på linket ovenfor og tilmed dig eller send en e-mail til info@dykkerur.dk
Giv uret stjerner
Uret har fået 0 ud af 0 stemmer
Model
GM-S2100GB-1AER
Garanti
2 år
Display
Analog info
Urets bredde
40mm
Urets tykkelse
11mm
Max. omkreds af uret
210mm
Vægt
50g info
Urværk
Quartz (Batteri) info
Type af glas
Mineral info
Vandtæthed
20 ATM info
Urkassens materiale
Rustfrit stål info
Urkassens farve
Guld
Urskivens farve
Sort info
Lænke/Rem type
Resin rem/lænke info
Lænke/Rem farve
Sort info
Krans
Fast info
Afstand mellem urets horn
22mm info